VOZAČ VILIČARA (m/ž)

Zanima vas posao u autoindustriji i želite biti dijelom tima koji proizvodi komponente za najveće svjetske proizvođače automobila? Ovo je onda posao za vas.

Multinacionalna smo kompanija s više od 35 godina iskustva u razvoju i proizvodnji automobilskih komponenti te osam proizvodnih lokacija u pet zemalja. Strast i znanje naših zaposlenika ugrađeni su u razvoj i realizaciju svakog proizvoda, a svoju kulturu temeljimo na vrijednostima do kojih nam je najviše stalo – povjerenje, odgovornost i kreativnost. Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

OPIS POSLOVA

  • Utovar i istovar gotove robe, materijala i ambalaže
  • Prijevoz robe i ambalaže viličarem u pogonu
  • Čišćenje i kontrola ispravnosti viličara
  • Dostava pocket pc-om
  • Ispunjavanje potrebne dokumentacije

UVJETI

  • SSS
  • Poželjno znanje rada na računalu
  • Položen ispit za vozača viličara

NUDIMO

  • Dinamično, otvoreno i društveno odgovorno poslovno okruženje
  • Stimulacije kroz sustav nagrađivanja
  • Mogućnost razvoja karijere
  • Sufinancirani troškovi prehrane i prijevoza
  • Ravnotežu između privatnog i poslovnog života
  • Brigu o zdravlju i sigurnosti
  • Zajedničke sportske aktivnosti
  • Dodatno – prigodne i jubilarne novčane nagrade (božićnice, uskršnjice, regres), potpore roditeljima (darovi za djecu, rođenje, prvi dan škole), restorani i kantine, fond solidarnosti, organizirane zajedničke aktivnosti i još mnogo toga

Ako ti zvuči zanimljivo, prijavi se. Želimo te upoznati.

Za sve dodatne informacije koje niste pronašli na našim stranicama, obratite nam se direktno.

Korporativne komunikacije

Lori Vitaljić, Komunikacijski savjetnik