Marinku Došenu novi mandat predsjednika Uprave

Na danas održanoj sjednici Nadzornog odbora, donesena je odluka o imenovanju Marinka Došena predsjednikom Uprave u još jednom mandatnom razdoblju i to u trajanju od pet godina, a po isteku njegovog trenutnog mandata.

Na temelju ostvarenih uspješnih rezultata i unaprjeđenja poslovanja kompanije postignutih u proteklom razdoblju, ova je odluka donesena u cilju osiguravanja kontinuiteta rada Uprave i ostvarenja dugoročnih poslovnih ciljeva kompanije.

Marinko Došen imenovan je predsjednikom Uprave AD Plastika 6. veljače 2015. godine, a sadašnji mandat započeo mu je 20. srpnja 2016. i traje do 20. srpnja 2020. godine. 

O imenovanju ostalih članova Uprave odlučivat će se prije isteka postojećeg mandata.


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/adplastikw/public_html/wp-includes/functions.php on line 5464